Zdrowie i Uroda

Test Nifty

Test Nifty

Badania prenatalne cieszą się coraz większą popularnością. Kobiety w różnym wieku decydują się na nie coraz chętniej. Dzięki nim można już podczas ciąży dowiedzieć się, czy dziecko jest zdrowe. Jednym z nowoczesnych badań prenatalnych jest test Nifty. Zobaczmy dlaczego warto go wykonywać.

Test Nifty jest testem w pełni bezpiecznym. Nie stanowi on żadnego zagrożenia dla rozwijającego się w łonie matki dziecka. Aby wykonać badanie, pobiera się krew żylną od matki. Nie jest pobierana krew płodu. To właśnie ta cecha sprawia, że jest to badanie całkowicie nieinwazyjne. Badanie testem Nifty można wykonać między dwunastym a dwudziestym czwartym tygodniem ciąży. Wynik dostępny jest po upływie około trzech tygodni. Plusem badania jest to, że kobieta nie musi być na czczo. W efekcie podczas badania ma zachowany większy komfort.

Wykonanie badania testem Nifty nie stanowi dzisiaj żadnego problemu. Wykonać można je w większości dużych miast. Placówki medyczne wykonujące test Nifty znajdują się między innymi w Warszawie oraz Lublinie.

Test Nifty

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat badania Nifty? Sprawdź szczegóły – testnifty.eu/o-nifty/test-nifty.

Meble kuchenne jasne https://e-halina.pl/czy-jacuzzi-w-ogrodzie-to-dobry-pomysl/ kancelarie prawne katowice