Zdrowie i Uroda

Czy możliwa jest depilacja stała depilacja laserowa?

Czy możliwa jest depilacja stała depilacja laserowa?

Jeżeli zastanawiamy się nad wykonaniem zabiegu depilacji laserowej, to oczywiście szukamy odpowiedzi na pytanie, czy efekty zabiegu będą utrzymywać się przez długi czas. Czy depilacja laserowa jest w ogóle możliwa?
Dobrze jest zwrócić uwagę na to, że choć wszystkie lasery działają praktycznie w identyczny sposób, to ich skuteczność może się różnić. Dzieje się tak, ponieważ różna jest długość fali w laserach. Jak wiadomo we włosach znajduje się melanina, która wchłania pochodzące z lasera wiązki światła. To dzięki temu uszkadzane są mieszki, ale także komórki, które mają wpływ na proces odrastania włosa. Podczas zabiegu można zatem trwale pozbyć się owłosienia, które zawierają wysoką zawartość melaniny, dzięki temu efekty osiągane przez osoby, które posiadają ciemne owłosienie są zawsze bardziej spektakularne.

Oferta Gabinetu Medilaser

Depilacja laserowa na stałe Wrocław jest przeprowadzana przez doświadczony personel gabinetu Medilaser we Wrocławiu. W ofercie gabinetu znajdziecie również takie zabiegi jak Kriolipoliza Cooltech, Karboksyterapia czy Dermapen w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na medilaser.pl.

ard.net lenaogrod.com.pl denebro.pl