Technologia

Skrętki

Skrętki

Skrętki nieekranowe to kable internetowe bardzo wysokiej jakości. Są nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim niezawodne.

Przewody UTP i kable są bardzo nowoczesne, wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania. Kable sieciowe nieekranowe mają wiele różnorodnych zastosowań. Dlatego też są one oznaczone w różny sposób, co na pewno ułatwia wybór odpowiedniego przewodu.

Skrętki komputerowe nieekranowe, które poprzednio określane były jako UTP, obecnie oznaczone są symbolem U/UTP. Poprzednie oznaczenie skrętek foliowanych FTP zostało zastąpione symbolem F/UTP. Skrętki komputerowe ekranowane folią i siatką (poprzednio STP) mają obecnie symbol SF/UTP. Do nabycia są także skrętki komputerowe, w których każda z par jest ekranowana folią. Skrętka taka oznaczona jest symbolem U/FTP. F/FTP to symbole skrętek komputerowych, w których każda para jest ekranowana folią. Dodatkowo cała skrętka jest ekranowana folią. Skrętki ekranowane folią i ekranowano dodatkowo siatką mają symbol S/FTP. SF/FTP to oznaczenie skrętki ekranowanej folią zabezpieczone siatką i folią.

uh-wetsch.org Wysoki stolik do kuchni gallery.com