Dom i Wnętrze

Propozycje nowoczesnych mebli ogrodowych

Lato to czas, w którym chętnie spędzamy wolne chwile na świeżym powietrzu. Czy może być do tego lepsze miejsce niż własny ogród? Wystarczy kilka odpowiednio dobranych elementów, aby ze zwykłego kawałka ziemi stworzyć wyjątkowe miejsce wypoczynkowe. Jakie meble i elementy wybrać, aby cieszyć się komfortem i wygodą, również w pochmurne dni? Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi inspiracjami!

Nowoczesne meble technorattanowe

Wśród licznych propozycji mebli ogrodowych meble technorattanowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Wynika to przede wszystkim z faktu, że nowoczesny design przykuwa wzrok. Projektanci proponują wciąż nowe rozwiązania i przekonują, że wystarczy kilka ciekawych mebli, aby przestrzeń wypoczynkową zmienić nie do poznania.

Meble ogrodowe z technorattanu odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia – wynika to przede wszystkim z ich nieporowatej struktury, która nie chłonie brudu i wilgoci. Czyszczenie takich mebli również nie sprawia problemów – wystarczy wykorzystać wilgotną ściereczkę. W kompletach technorattanowych znajdziemy elementy odpowiednie zarówno do ogrodu, jak i na taras: sofy, krzesła, fotele, krzesła.

Nietuzinkowe rozwiązania w ogrodzie

Jeśli nudzą nas utarte schematy i nie chcemy w ogrodzie klasycznych stołów czy sof warto wybrać leżak balkonowy. Wygodna leżanka pozwoli na przyjęcie komfortowej pozycji i możliwość krótkiej, regenerujące drzemki w otoczeniu zieleni. Leżaki posiadają regulowane zagłówki, przez co użytkownik sam decyduje o ich ustawieniu. Lekka konstrukcja leżaka sprawia, że jego przenoszenie czy podnoszenie nie sprawia żadnego problemu.

Jak chronić meble ogrodowe poza sezonem? Wystarczy wykorzystać lekkie i przewiewne pokrowce ogrodowe, które ochronią strukturę mebla przed wilgocią, silniejszymi podmuchami wiatru i wnikaniem kurzu.

Meble do biura domowego Kolory do salonu https://kb-direct.pl/jak-stworzyc-wartosciowe-sniadanie/