Dom i Wnętrze

Prestiż sklepu z kaflami i jego znaczenie

Prestiż sklepu z kaflami i jego znaczenie

Bez względu na to, czy zależy nam na płytkach podłogowych, czy też na tych, które trafią na ściany, musimy pamiętać o tym, że miejsce, w którym będziemy się w nie zaopatrywać nie jest wcale bez znaczenia.

Nie każde jest jednakowo dobre, a płytki niewiadomego pochodzenia mogą rozczarować nawet, jeśli są reklamowane jako pochodzące z kolekcji najlepszych producentów. Sklep z kaflami może być zarówno stacjonarny, jak i internetowy – nie ma żadnych dowodów na to, że jedna ich grupa jest lepsza lub gorsza od drugiej. Powinien zbierać jednak dobre opinie już choćby dlatego, abyśmy mieli pewność wsparcia w przypadku jakichkolwiek problemów.

Kupując płytki należy liczyć się przede wszystkim z uszkodzeniami, do jakich może dojść zarówno podczas ich produkcji, jak i transportu. Gdy nie przekraczają one 5 procent kupionych kafelków, nie mamy powodów do niezadowolenia. Jeśli jednak problem jest poważniejszy, mamy podstawy do domagania się wsparcia. Na tym etapie solidność sklepu jest bardziej niż pożądana. Nie przejmując się nią możemy pozostać tak bez płytek, jak i bez pieniędzy.