Dom i Wnętrze

Mat czy wysoki połysk – wybieramy kafelki do łazienki

Mat czy wysoki połysk - wybieramy kafelki do łazienki

Osoby przygotowujące się do zakupu płytek łazienkowych zwykle doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest ich kolorystyka i wielkość. Tymczasem nie są to wcale jedyne parametry, jakie należy brać pod uwagę dokonując ich wyboru, Nie mniej istotna jest ich faktura, warto więc zadać sobie również pytanie o to, czy lepiej zdecydować się na kafelki matowe, czy też to właśnie rozwiązania błyszczące będą ciekawszą opcją.

Płytki matowe mają wielu zwolenników. Są eleganckie i wprowadzają ład do pomieszczenia. Nie oznacza to jednak, że bezwarunkowo można im zaufać, bo poza zaletami mają też pewne wady. Nie mają glazury, która odbija światło, należy więc liczyć się z tym, że ich obecność może przyczynić się do optycznego pomniejszenia pomieszczenia. Są idealnym elementem wyposażenia dużych pokojów kąpielowych, w mniejszych łazienkach lepiej sprawdzą się jednak kafelki na wysoki połysk. Oczywiście, te ostatnie także mogą być dalekie od ideału. Przed ich zakupem warto upewnić się więc, że są to rozwiązania antypoślizgowe.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na mera.eu.

zobacz https://abuya.pl/ekskluzywny-design-w-twoim-zasiegu-meble-loftowe-do-salonu-i-wiecej/ https://beesafe.pl/porady/gdzie-potrzebny-jest-paszport/