Dom i Wnętrze

Nowoczesne meble ogrodowe 4-osobowe

Jak zaprojektować wygodne miejsce do relaksu w ogrodzie, wykorzystując nowoczesne meble? Jednymi z najchętniej wybieranych są meble ogrodowe 4-osobowe – komplety takie sprawdzają się zarówno w ogrodach, na tarasach, werandach czy patio.

Wypoczynkowe meble ogrodowe 4-osobowe

Wśród najchętniej wybieranych kompletów meblowych wymienia się komplety wypoczynkowe. Meble ogrodowe 4-osobowe wypoczynkowe to zazwyczaj wygodna sofa narożna, uzupełniona niskim i szerokim stolikiem kawowym. Szukając eleganckiej i trwałej sofy ogrodowej, warto postawić na meble technorattanowe. Kolekcje technorattanowe dają wiele możliwości wyboru koloru mebli, a dodatkowo produkty te są wysoce odporne na ścieranie czy zmienne warunki atmosferyczne. Sofy wypoczynkowe znaleźć można też w kolekcjach modułowych – takie zestawy składają się z kilku elementów, które mogą być łączone lub wykorzystywane osobno, w zależności od potrzeb. Kolekcje modułowe cenione są przede wszystkim przez osoby kreatywne, lubiące zmiany. Meble modułowe świetnie sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach.

Meble ogrodowe 4-osobowe – letnia jadalnia

Ogród czy taras to idealne miejsce do tego, aby zorganizować w nim letnią jadalnię. Meble ogrodowe 4-osobowe to również komplety jadalniane, składające się z obszernego, wysokiego stołu oraz wygodnych foteli lub krzeseł. Wśród najciekawszych propozycji wymienia się stoły z drewnianymi blatami – stosowane w nich drewno egzotyczne (tekowe lub eukaliptusowe) prezentuje się zjawiskowo! Niebanalnym rozwiązaniem okażą się krzesła wykonane z naturalnego rattanu lub też fotele, w których siedziska i oparcia wykonane są z trwałej i grubej liny polipropylenowej. W tak zaprojektowanym kąciku możemy podawać śniadania, obiady, podejmować gości na grillu czy też wygodnie podawać kawę.