Ciekawe

Fotobudka na imprezę firmową

Chociaż najczęściej wynajmowana na wesela i przyjęcia urodzinowe, fotobudka będzie świetną atrakcja również na firmowych imprezach. Z jej pomocą sponsor imprezy może otrzymać darmową reklamę.

Szkolenia, sympozja czy długie zebrania w gronie pracowniczym zwykle kończą się bankietem, który ma uczestników rozluźnić, zintegrować oraz pozostawić miłe wspomnienia. Właśnie takie cele idealnie realizuje fotobudka.

Fotobudka

To nic innego jak kabina, w której na zaaranżowanym tle zrobić można sobie śmieszne zdjęcie. Pomoce są w tym zabawne gadżety dostarczane w komplecie z urządzeniem. Fotografia wykonywana jest cyfrowo i drukowana w ciągu kilku sekund na papierze wysokiej jakości.

Dodatkowo fotobudki oferują możliwość przesyłania zdjęć w formie elektronicznej do portali społecznościowych, na maila, smartfona lub do zabezpieczonej hasłem internetowej galerii.

Wynajem fotobudki

Koszty wynajmu obejmują zwykle transport oraz obsługę wykwalifikowanego pracownika, który fotobudkę uruchamia i na bieżąco czuwa nad jej prawidłową pracą.

Przeważnie nie ma limitu zdjęć, aby każdy uczestnik imprezy miał okazję zrobić sobie niepowtarzalną pamiątkę. Jedynym ograniczeniem jest czas, na który fotobudka jest wynajęta, ale zawsze istnieje możliwość jego wydłużenia na miejscu u klienta.

Promocja firmy

Większość firm, które świadczą usługi wynajmu fotobudki, oferuje możliwość oklejenia urządzenia elementami reklamującymi sponsora imprezy. Dzięki temu potęguje się w świadomości uczestników pozytywny stosunek do organizatora.

Cyfrowa fotografia daje wiele opcji personalizacji finalnych zdjęć. Można przygotować specjalne tło z logiem producenta, na którym wykonana zostanie każda fotografia. Wtedy wszystkie zdjęcia będą nośnikami reklamy organizatora eventu.

Grafikę, ściśle powiązaną ze sponsorem, umieść można komputerowo również z przodu zdjęcia, co doda troszkę efektu fotografii biznesowej. Podobnie jak zastosowanie logo na tle, w tym przypadku również otrzyma się wiele nośników promocji, które dotrą do dużej liczby potencjalnych klientów.

Podsumowanie

Psychologia biznesu wymaga, aby każde spotkanie kończyć miłym akcentem, który utrwali w świadomości uczestników pozytywne skojarzenia z marką organizatora. Warto na standardowe bankiety wynająć fotobudkę. Pozwoli ona na jeszcze większą integrację oraz podniesie atrakcyjność całego wydarzenia.

Dzięki cyfrowej personalizacji sponsor otrzyma wiele kopii reklamy swojego biznesu, które bez dodatkowych kosztów emitowane będą także w internecie na popularnych serwisach społecznościowych.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka Smove.