Dom i Wnętrze

Pojemna szafa w stylu skandynawskim

Niezależnie od tego, czy będzie to szafa w stylu skandynawskim, czy szafa odziedziczona po babci – musi być ona pojemna i funkcjonalna. Tylko dzięki temu uda nam się wszystko uporządkować w swojej sypialni, w pokoju dziennym, czy też w pokoju własnych dzieci.

Szafa w stylu skandynawskim w sypialni

Szafa w stylu skandynawskim pomoże nie tylko uporządkować ubrania, ale również pościel i inne dodatki. Dobierając szafę do takiego pomieszczenia powinno się pamiętać o tym, że w tym przypadku należy odpuścić sobie wszelkiego rodzaju ekstrawagancję i mocne akcenty. Sypialnia ma sprzyjać naszemu odpoczynkowi. Wchodząc do takiego pomieszczenia mamy się uspokoić, zrelaksować, a nie narażać się na dodatkowe bodźce. Szafa powinna być więc prosta, ale zarazem pojemna, aby móc pomieścić wszystkie dedykowane do niej rzeczy. Duża szafa sprawi, że będziemy mogli także zrezygnować z innych mebli – co również korzystnie wpłynie na nasz odpoczynek i sen.

Szafa w stylu skandynawskim w salonie

Szafa w stylu skandynawskim w pokoju dziennym to doskonała propozycja. W szczególności, jeżeli mamy do czynienia z małymi mieszkaniami na osiedlach. Sypialnie w takich mieszkaniach są małe, a więc umiejscowienie tam szafy może powodować problemy w komunikacji. Może uda się ustawić szafę w takim przypadku we wnęce, jeśli takową posiadamy. Dzięki temu uda się nieco wyregulować całe pomieszczenie i ujednolicić jego kształty. Szafa może nabrać nowoczesnego stylu, jeżeli dobierzemy do niego podświetlenie umieszczone na dole oraz u góry. 

 

https://www.travelin.pl/news/ubezpieczenie-assistance-na-wakacje-samochodem-o-czym-pamietac https://beesafe.pl/porady/zakaz-zatrzymywania-sie-a-zakaz-postoju/ zobacz wiecje