Ciekawe

Czy wynajem sal konferencyjnych w Jachrance to dobry pomysł?

Row of young employees interacting with each other at conference

Dzisiaj spotkania biznesowe nie odbywają się w ciasnych salkach czy gabinetach w firmie. Dzisiaj chcemy podjąć naszych gości czy potencjalnych współpracowników na poziomie, najczęściej n neutralnym gruncie. Podobnie ma się sprawa z organizacją eventów dla pracowników i organizacją konferencji. Gdzie szukać idealnych miejsc? Zdecydowanie poza Warszawą!

Co poza salami konferencyjnymi w Jachrance?

W odległości kilkudziesięciu kilometrów od Warszawy znajduje się Zalew Zegrzyński. Ten akwen znany jest doskonale wszystkim Warszawiakom! To właśnie tutaj mieszkańcy stolicy ściągają podczas upalnych, letnich weekendów, aby odpocząć na łonie przyrody. Także tutaj znajdziemy wiele luksusowych hoteli, których oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Jednym z nich jest Lawenda Park Hotel, który zaproponuje nam przede wszystkim możliwość korzystania z sal konferencyjnych w Jachrance, ale i wygodnych pokojów. Na biznesowych gości hotelu czeka również możliwość organizacji czasu dla grup poza oficjalnym terminarzem. Może być to ognisko, zabawy sportowe, zawody. Wszystkie informacje znaleźć można na stronie jachranka.pl.

Jak spędzać czas nad jeziorem?

W okresie wiosenno-letnim z pewnością warto udać się na dłuższy spacer i pozwolić sobie na oddychanie pełną piersią – wszystko za sprawą znacznie czystszego powietrza! Warto także wybrać się na rower czy na rejs łódką, aby poznać uroki okolicy.

 

 

Meble do biura domowego https://www.gama-sklep.com.pl/a/271-komody-do-jadalni https://sigmasystem.pl/wygodna-sofa-jaki-model-naroznika-wybrac/