Ciekawe

Coiny na giełdzie

Wszyscy mówią o Bitcoin. Nie można jednak zapomnieć o tym, że technologia blockchain to nie tylko BTC, ale również wiele innych coinów, które można otrzymać na giełdzie kryptowalut. Blockchain software development sprawił, że tych cyfrowych walut jest zdecydowanie więcej, a inwestorzy mają szeroki wybór w chwili obecnej.

Różne rodzaje coinów

Każda blockchain development company ma do zaoferowania nie tylko szeroki wachlarz usług, w tym chociażby blockchain application development. Oni również mają wpływ na to, że w chwili obecnej jest tyle coinów do wyboru. Nie warto ich wszystkich wymieniać z nazwy. Nie o to dokładnie chodzi, ale o to, aby podczas wyboru giełdy, gdzie ktoś ma zamiar inwestować, zwrócić uwagę na to, z iloma walutami ma się do czynienia w danym miejscu. Oprócz BTC, mówi się również o Ethereum, jak również o Unii Swapie. Ale tych walut jest zdecydowanie więcej. Im giełda ma ich więcej do zaoferowania, tym lepiej. Przykładowo:

  • Coinbase oferuje dostęp do 108 rodzajów coinów,
  • Kraken ma 92 rodzaje coinów,
  • FTX to 262 coiny,
  • Huobi Global to 356 coiny,
  • Binance to 390 coinów,
  • Huobi Global to 953 coiny,
  • KuCoin to 472 coiny.

Zdecentralizowane giełdy dla wymagających

Dzięki usługom różnych firm, jak chociażby 10clouds, do wyboru są różnorodne giełdy. Te wcześniej omawiane to te, które można zaliczyć do grupy giełd scentralizowanych. Są jeszcze giełdy zdecentralizowane. W środowisku finansowym mówi się o tym, że są to giełdy dla osób najbardziej wymagających. Scentralizowane giełdy przechowują aktywa inwestorów. Zdecentralizowane giełdy oferują swoim użytkownikom wirtualne portfele w formie wygodnej do obsługi aplikacji. Za takie wirtualne portfele odpowiedzialna jest niejedna blockchain development company. 

Trzeba jednak uważać na giełdy zdecentralizowane, ponieważ spodziewać tam się można różnorodnych kosztów. Jednym z nich jest tzw. gas fee, czyli prowizje do zapłacenia. Niekiedy prowizja może pozbawić klienta sporej ilości zysków. Jest to bardzo poważna wada, która związana jest z giełdami zdecentralizowanymi. Pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłości się to zmieni, pozwalając na zarobienie całkiem sporej ilości pieniędzy. Nawet, jeżeli ktoś weźmie pod uwagę tą wadę, nie oznacza to faktu rezygnacji z inwestowania w danym miejscu. Pomimo wszystko, giełdy zdecentralizowane cieszą się całkiem sporą popularnością wśród inwestorów, pozwalając na osiągnięcie zysków w sporej ilości. 

https://carnivorous-plants.pl/taras-w-kazda-pogode-tajemnica-ogrzewaczy-gazowych/ https://emtec-group.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoj-sprzymierzeniec-w-chlodne-dni/ https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/