Ciekawe

Paznokcie hybrydowe- w domu czy w salonie?

Manicure hybrydowy staje się coraz popularniejszy między innymi dzięki ogromnej wygodzie, jaką zapewnia. Niektóre panie decydują się nauczyć się wykonywać go w domu. Tak naprawdę potrzebna jest niewielka inwestycja, ale także pewne umiejętności, by zrobić to starannie.

Hybrydy w salonie

Idąc do salonu ma się pewność, że usługa zostanie wykonana sterylnie, dokładnie i estetycznie. Nie trzeba także inwestować w zestawy do hybryd. Może się bowiem okazać, że mimo chęci, pani nie posiada zdolności manualnych czy cierpliwości. W salonie zaś panie stylistki zrobią wszystko, co potrzeba z dłonią kobiety.

Zostaną tam również użyte dobre lakiery i inne kosmetyki, a także wysokiej jakości lampa UV czy LED, dzięki czemu każdy lakier zostanie odpowiednio utwardzony. Może się bowiem okazać, że zestaw do hybryd, który został zakupiony z myślą o stylizacjach w domu zawiera słabą lampę lub niskiej jakości lakiery, które wcale nie będą się dobrze trzymać płytki.

Stylizacja w domu

Oczywiście niejedna kobieta może dojść do wniosku, że lepiej zainwestować w dobry zestaw do hybryd, a może nawet jakiś kurs i wykonywać paznokcie samodzielnie. Co prawda można się nauczyć tego nawet z filmików instruktażowych w internecie, jednakże kurs daje możliwość poprawy na bieżąco tego, co ucząca się osoba źle robi. Zdecydowanie patrząc z perspektywy roku lub jeszcze dłuższego czasu, robienie hybryd w domu jest tańsze.

Trzeba tylko pamiętać, by zachować higienę i wszystkie możliwe narzędzia poddawać dezynfekcji, na przykład preparatami w spray. Nawet jeżeli tylko jedna osoba używa tych akcesoriów, to zbierają się na nich bakterie. Lakiery oraz bazę i top coat trzeba stosować oszczędne, ponieważ w innym wypadku rozlewają się na skórki.

O czym pamiętać wybierając salon?

Jeżeli jednak pani stwierdzi, że nie ma sensu kupować zestawów do hybryd i woli oddać się w ręce profesjonalistów, najlepiej postawić na salon cieszący się renomę, szczególnie jeżeli chodzi o sterylność i czystość.

Ważna jest oczywiście także profesjonalna i fachowa obsługa, miła atmosfera i umiejętności stylistek. Dobrze, by potrafiły wykonać nie tylko samą hybrydę, ale także na przykład przedłużyć paznokieć, dzięki czemu, kiedy się złamie, można będzie uratować długość.

Zestawy do hybryd kupić można na Chiodo.pl

https://emtec-group.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoj-sprzymierzeniec-w-chlodne-dni/ https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/ https://carnivorous-plants.pl/taras-w-kazda-pogode-tajemnica-ogrzewaczy-gazowych/