Ciekawe

Małe nadmorskie miejscowości – czy warto je odwiedzać?

http://www.stolz.com.pl

Nad morzem nie brak różnorodnych, malutkim i nieraz jeszcze całkiem zapomnianych miejscowości, w których czasem mamy wrażenie, że czas się absolutnie dla nas zatrzymał. Jesteśmy w nich całkowicie sobą, ponieważ nikt nas nie obserwuje ani nie ocenia, brakuje tłumów turystów, dla których spinamy się, żeby wyglądać jak najlepiej nawet podczas własnych wakacji.

Dlaczego warto jechać do małych miejscowości?

Głównie dlatego, że to właśnie tam jesteśmy w stanie odpocząć naprawdę – nie ma takiego ścisku, nie brakuje miejsca na plaży, a więc również nie musimy złościć się na cały świat, że sąsiad za głośno słucha muzyki, a z drugiej strony dzieciaki innego sąsiada na przykład zasypują nas piaskiem. Takie miejsca jak Rewal świetnie sprawdzają się też na weekend we dwoje.

Rewal noclegi – czy są godne polecenia?

Jak najbardziej, ponieważ ceny w takich miejscach są znacznie atrakcyjniejsze, niż w tych dużych i najbardziej popularnych kurortach. Tutaj odetchniesz, możesz zamówić sobie miejsce w przytulnym pensjonacie praktycznie nad samym morzem i cieszyć się jego morska bryzą każdego ranka, kiedy będziesz pić poranną kawę czy rozkoszować się słonym zapachem powietrza.