Dom i Wnętrze

Gotowanie – czysta przyjemność i poszukiwanie nowych smaków

Codzienne gotowanie bardzo często sprowadza się do rutyny. Nie musi tak być! Szukając inspiracji na nowe smaki i potrawy przede wszystkim postawmy na innowacyjność w kuchni. Wybierzmy nowoczesne książki kucharskie, zaufajmy wskazówkom współczesnych szefów kuchni. Przede wszystkim jednak zdecydujmy się na innowacyjne garnki i inne elementy wyposażenia kuchni, które pozwolą na wygodne i szybkie gotowanie i przygotowywanie potraw.

Garnki, dzięki którym gotowanie staje się prostsze!

Jakie powinny być idealne garnki? Z pewnością wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Nowoczesne garnki oferowane przez sklep gerlach.pl tworzone są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, która odznacza się dużą odpornością na odkształcenia, działanie wysokich temperatur, zarysowania. Komplety garnków ze stali mogą składać się z kilku lub kilkunastu elementów – taka różnorodność sprawi, że każdy zainteresowany znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb. W dnach garnków stalowych umieszczono aluminiowe dyski – ich zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła i szybsze gotowanie potraw. Dzięki dyskom garnki można wykorzystywać na wszystkich rodzajach kuchenek.

Smażenie – skorzystać z powłok ceramicznych

Nowoczesne patelnie odznaczają się znacznie niższą wagą, jak i zastosowaniem zaawansowanych technologicznie powłok ceramicznych. Dzięki takim powłokom możliwe jest smażenie bez przywierania i przypalania. Powłoka ceramiczna pozwala też na smażenie na minimalnej ilości tłuszczu, przez co potrawy są znacznie zdrowsze i smaczniejsze.

Dopasowane do potrzeb noże

Interesującym produktem w ofercie topowych producentów są również noże z profilowanymi, antypoślizgowymi rączkami. Ich dużą zaletą są także ostrza tworzone ze stali nierdzewnej o odpowiednim stopniu elastyczności, aby móc kroić pod wybranym kątem.

https://e-gardenmeble.pl/kinkiety-scienne-funkcjonalne-oswietlenie-zewnetrzne/ https://study-abroad.pl/jak-zaaranzowac-pokoj-dla-nastolatka/ https://beesafe.pl/porady/porownywarka-oc-ac-mubi/