Motoryzacja

Przewóz towarów ,,kontenerami”

W żargonie przewoźniczym ,,kontenery” są samochodami dostawczymi o zabudowanej przyczepie. Są przeznaczone do przewozu najróżniejszych towarów najczęściej z gamy tych bardziej wartościowych. Jeżeli towary nie są tak wartościowe z reguły przewoźnicy używają plandek, które można łatwo zakładać i zdejmować. Kontenery natomiast są zamknięte i oddzielone od środowiska zewnętrznego grubą blachą. Dzięki takiej budowie przewoźnicy bardzo cenią zalety własnych kontenerów. Ostatnimi czasy bardzo popularny stał się bezproblemowy wynajem kontenerów, który można uskutecznić z dnia na dzień!

Dlaczego warto korzystać z wynajmu kontenerów?

 

Wynajem kontenerów może być niezwykle pomocny w trakcie prowadzenia firmy przewozowej – nawet kiedy firma bazuje na własnych ciężarówkach! Każda flota samochodów ciężarowych ma swój limit. Jedna flota jest większa, a druga mniejsza jednak czasem zdarzają się miesiące, w których występuje ogromna liczba zleceń. To najlepszy czas na rozłożenie skrzydeł i poprawę renomy firmy. Nawet w przypadku kiedy nie ma się już czym przewozić towaru zawsze można wynająć kontener, który jest niezwykle uniwersalny. Zrealizuje on różnorodne zlecenia, przedsiębiorca firmy TSL zarobi, a zleceniodawca będzie szczęśliwy. Takie podejście przyczyni się do rozwoju firmy gdyż zleceniodawcy z pewnością będą powracać do firmy przewozowej, która pomogła im w ciężkiej sytuacji.

Bezproblemowy wynajem kontenerów można również wykorzystać na dłuższy czas. Wtedy wynajem kontenerów może realnie uprościć funkcjonowanie firmy poprzez minimalizację zobowiązań. Wynajem gwarantuje comiesięczną stabilność kosztów, która w tej branży jest rzadko spotykana. Nawet w przypadku usterek technicznych odpowiada za nie firma wynajmująca, a przedsiębiorca nie musi płacić za naprawy. W wielu umowach istnieje możliwość dostarczenia samochodu zastępczego aby ciągłość zleceń została utrzymana.

Podsumowanie

 

Jak widać wynajem samochodów ciężarowych typu kontenery może naprawdę się opłacać! Dzięki takiemu podejściu wiele firm pozyskało wielu klientów bądź ułatwiło sobie codzienną pracę. Przykładem firmy wynajmującej kontenery, która bardzo rzetelnie podchodzi do prowadzonych usług jest Truck Care z sporą ilością pozytywnych opinii klientów.

ko.com kerc.com ozrodlo.com.pl