Dom i Wnętrze

Najmodniejsze kuchnie – poznaj trendy!

Zaprojektowanie modnej kuchni jest dzisiaj naprawdę proste. Projektanci oddają w nasze ręce wysokiej jakości komplety meblowe, które idealnie wpisują się w dane trendy. Jak zaaranżować modną kuchnię? O czym koniecznie pamiętać?

Kuchnia nowoczesna – odpowiednia do małych i dużych wnętrz

Kuchnie zaaranżowanie w sposób nowoczesny to jeden z chętniej wybieranych sposobów na aranżację. Kuchnie takie zachwycają zwartą bryłą, elegancją, ale też funkcjonalnością. Nowoczesne kuchnie odznaczają się lśniącymi, gładkimi frontami oraz brakiem uchwytów. Zamiast nich stosowane są głębokie frezy. Meble kuchenne tego typu dostępne są w szerokiej gamie kolorów.

Kuchnia w stylu angielskim

Kuchnie w stylu angielskim cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Ten rodzaj zabudowy daje wrażenie przytulności, a jednocześnie odznacza się wysoką funkcjonalnością. Meble stylizowane na angielskie utrzymane są w jasnych kolorach (najczęściej jest to biel), posiadają eleganckie frezy, przeszklenia ze szprosami.

Meble w stylu loft

Kuchnia loftowa prezentuje się niebanalnie i pozwala na stworzenie funkcjonalnej przestrzeni, zarówno kuchennej, jak i jadalnianej. Styl loftowy to przede wszystkim konkretne tworzywa: metal, szkło hartowane, ale też kamień czy lite drewno.

Kuchnia z wyspą

Jednym z najchętniej wykorzystywanych trendów w aranżacji kuchni są wyspy. Rozwiązanie to rekomendowane jest dla dużych pomieszczeń. Wyspa to nic innego jak kilka szafek kuchennych połączonych ze sobą w formie wolnostojącej. Wnętrze wyspy pozwoli na wykreowanie dodatkowej przestrzeni do przechowywania garnków i patelni. Blat wyspy może posłużyć na dwa sposoby: jako miejsce pracy, np. do krojenia warzyw, ale też jako przestrzeń do podawania posiłków, np. śniadań. Wyspa to genialne rozwiązanie, które pozwoli zmienić oblicze kuchni i nadać jej charakteru.

 

https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-rejestracja-samochodu/ https://6krokow.pl/-jak-wybrac-najlepsze-ubezpieczenie-samochodu-przewodnik-krok-po-kroku/ zobacz