Ciekawe

Wesele blisko natury – idealna sala weselna pod Warszawą

closeup of bride hands holding beautiful wedding bouquet

Coraz modniejsze jest odchodzenie od starych, weselnych przyzwyczajeń. Zamiast wystawnych przyjęć trwających dwa dni młode pary wolą zaprosić najbliższą rodzinę na kameralne spotkanie w restauracji. Wiele par rezygnuje także z klasycznych tańców na rzecz wystawnego przyjęcia do określonej godziny, po której wszyscy się rozchodzą. Poszukiwane są też sale blisko lasów, jezior. Czy w okolicach Warszawy znajdziemy takie miejsce? Tak!

Sala weselna pod Warszawą w dobrej cenie i z możliwością noclegu

Nie musimy długo szukać, aby poza granicami Warszawy znaleźć idealnego miejsce do organizacji imprezy weselnej. Wiele ciekawych restauracji i hoteli znajduje się nad Zalewem Zegrzyńskim – tego miejsca nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to jeden z najlepszych obiektów do wiosennego i letniego wypoczynku poza miastem. Nic dziwnego, że ulokowano tu tyle luksusowych hoteli, w tym Windsor Hotel. Hotel ten stanowi wyjątkowy punkt na mapie tego obszaru – możemy tu nie tylko odpocząć, ale również aktywnie spędzać czas, zakosztować smacznej kuchni, zorganizować spotkanie rodzinne. Wszelkie informacje znajdziemy na stronie windsorhotel.pl.

Jaka powinna być sala weselna pod Warszawą? Z pewnością obszerna lub dostosowana do naszej liczby gości. W przypadku niewielkich, kameralnych wesel managerowie mogą zaproponować nam małe sale, w których bez problemu usiądzie 20-30 osób. Ważna jest także sama obsługa – podczas rozmowy z managerem zapytajmy, jak duży personel będzie potrzebny do obsługi naszej sali weselnej.

Zalety wesela poza Warszawą

Bez wątpienia najważniejszą zaletą jest szansa na oddychanie świeżym powietrzem i ustrzeżenie się absurdalnie wysokich cen, które spotkamy w stolicy. Nasi goście nie utkną także w korkach. Podczas samego wesela możliwe będzie wyjście do ogrodu czy na taras, aby zaczerpnąć powietrza