Dom i Wnętrze

Technorattan biały ozdobi ogród!

Technorattan biały ozdobi ogród!

Biel w ogrodzie doskonale komponuje się z soczystą zielenią czy kolorami kwitnących kwiatów. Pozwala na stworzenie miejsca, w którym każdy chce wypocząć. Wykorzystanie bieli w tworzeniu mebli ogrodowych było strzałem w dziesiątkę. Jak zorganizować miejsce do wypoczynku dla nas i naszych bliskich z wykorzystaniem bieli?

Biel mebli technorattanowych na lata!

Zdecydowana większość kupujących w sklepach producentów decyduje się na kupno mebli technorattanowych. Materiał ten jest nie tylko bardzo trwały, ale również na długie lata zachowuje piękny wygląd. Włókna technorattanowe tworzone są z syntetycznych materiałów odpornych na zmienne temperatury, promieniowanie słoneczne, odkształcenia, łamanie, wnikanie brudu. Nieporowata struktura włókien technorattanowych sprawia, że brud nie wnika do wnętrza, przez co czyszczenie takich mebli nie sprawia żadnych problemów. Technorattan biały jest jednym z najchętniej wybieranych –topowi producenci oferują meble technorattanowe w bieli w całych kompletach. W nich znajdziemy przede wszystkim fotele, sofy, kokony, stoliki kawowe, duże stoły, donice, skrzynie na poduchy. Kanapy z technorattanu sprawdzą się zarówno w ogrodach, jak i na obszernych tarasach.

Jak chronić meble technorattanowe poza sezonem? Z pewnością warto zakupić odpowiednie pokrowce, dzięki którym meble będą mogły przezimować bez ryzyka zniszczenia. Po wyjęciu ich z pokrowców wystarczy przetrzeć meble czystą ściereczką.

Dlaczego technorattan jest tak często wybierany?

Najważniejszym aspektem jest oczywiście wysoka estetyka. Meble technorattanowe projektowane są przez doświadczonych designerów, którzy zwracają uwagę nie tylko na modny kształt, ale i wysoką wygodę użytkowników. Druga ważna kwestia to lekkość mebli – technorattan jest tworzywem lekkim, przez co przenoszenie mebli nie sprawia żadnego problemu.

https://emtec-group.com.pl/polaczenie-przeszlosci-z-przyszloscia-unikalnosc-mebli-loftowych/ https://aaron.net.pl/magiczny-klimat-tarasu-sekret-stojacy-za-ogrzewaczem-gazowym/ zobacz