Ciekawe

Sposób na lepsze i bardziej komfortowe życie – ubezpieczenia prywatne

Dodatkowe ubezpieczenia na życie, zdrowie czy mienie są obecnie niezwykle popularne w Polsce. Polacy zdaja sobie sprawę z konieczności dodatkowego zabezpieczenia swojego życia jak i posiadanych dóbr, a doskonałe oferty towarzystw ubezpieczeniowych sprawiają, że jest to znacznie łatwiejsze. Jakie rozwiązania i ceny proponują nam towarzystwa ubezpieczeniowe? Które z ich usług warto wybrać?

Ubezpieczenie turystyczne dla podróżujących

Wybierając się na zagraniczne wczasy warto wykupić na czas trwania wyjazdu ubezpieczenie turystyczne. Pozwoli nam odzyskać koszty poniesione na leczeniu za granicą i pokryje koszty związane z akcjami ratowniczymi czy leczeniem ambulatoryjnym. Szukając ubezpieczenia warto skorzystać z wyszukiwarki mfind.pl, która wskaże najlepsze oferty na polskim rynku.

Ubezpieczenie OC samochodowe

Posiadacze samochodów zobowiązani są do posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie takie pozwala na pokrycie szkód wyrządzonych przez nas na drodze. Ubezpieczenie OC wykupimy w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym, jednak jego wysokość może być zróżnicowana – wynika to z naszego wieku, wieku i marki samochodu, bezkolizyjności jazdy w poprzednich latach, doświadczenia za kierownicą. Jako kierowcy możemy zastanowić się także nad zakupieniem dodatkowych ubezpieczeń AC oraz assistance. Pierwsze z nich pozwoli na odzyskanie kosztów poniesionych na naprawę naszego samochodu po wypadku.

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne są dzisiaj jednymi z najchętniej kupowanych – pozwalają one na korzystanie z opieki lekarskiej praktycznie bez ograniczeń. W najniższych pakietach ubezpieczeń znajdziemy możliwość rejestracji do internisty oraz 3 wybranych specjalistów, zabiegi pielęgniarskie i badania laboratoryjne w określonej liczbie.

ris.pl i-dump.org louds.pl