Ciekawe

Rowery Giant – kiedy warto skorzystać z promocji?

 

Rowery Giant, to jedne z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Charakteryzują się one dużą trwałością, niezawodnością, ale i ergonomią, dzięki której jazda na nich jest prawdziwą przyjemnością. Faktem jest również i ich stosunkowo wysoka cena. Niemniej nawet w przypadku takich rozwiązań jak rowery Giant promocje zdarzają się dość często.

Nadchodzi jesień, nadchodzą promocje

Giant to marka, która stawia na wprowadzanie ciągłych innowacji. Nic więc dziwnego, że pojawiają się one stosunkowo często, niejako „owocują” wprowadzeniem na rynek wielu różnych, funkcjonalnych modeli. O ile ich cena na samym początku sezonu jest stosunkowo wysoka, o tyle w okresie jesiennym (a więc na zakończenie sezonu), rowery te można kupić po zdecydowanie niższej cenie.

Owszem, taki ruch wiąże się z koniecznością przechowywania jednośladu na kolejny sezon, ale jeśli ma się garaż lub piwnicę, nie powinien być to raczej duży problem. Mimo to należy pamiętać, by z początkiem nowego sezonu jednoślad został odpowiednio nasmarowany. Bądź co bądź – w ten sposób można zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych. Oczywiście kwota ta będzie zależna od ceny wybranego roweru.

Święta, święta i po promocjach

W przypadku takich produktów jak rowery Giant promocje pojawiają się również w okresie świątecznym. Nie chodzi tu oczywiście o święta Bożego Narodzenia, gdyż w grudniu rowery sprzedają się raczej słabo, ale o święta Wielkanocne. W związku z tym, że zwykle przypadają one na miesiąc kwiecień, można już w ich trakcie myśleć o rozpoczęciu nowego sezonu rowerowego.

Ile w ten sposób można zyskać? Oczywistym jest, że promocje na rowery Giant nie będą w tym przypadku tak duże co w okresie jesiennym, ale i tak mogą one oscylować w granicach od 1 do nawet 10 procent. Biorąc pod uwagę fakt, że w ten sposób można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, promocje te wydają się dosyć korzystne.

Kody promocyjne i inne rabaty

Rowery Giant można również kupić znacznie taniej dzięki… kodom promocyjnym, jakie oferuje ta marka lub sklepy zajmujące się dystrybucją tych rowerów. Tutaj trudno mówić o ujednoliconych kwotach, aczkolwiek wartości te sięgają nawet kilkunastu procent. Korzystne rabaty można też zyskać przy wyborze dodatkowych akcesoriów tego producenta.

Podsumowując, choć standardowe rowery Giant to raczej jednoślady ze średniej i wyższej półki cenowej, to ich nabycie po promocyjnej cenie, nie powinno być raczej problemem. Kwestią otwartą pozostaje pytanie, jak opłacalne będą to zniżki i jakie warunki należy spełnić, by móc z nich skorzystać.

Więcej informacji znajdziesz na stronie rowery giant promocje.