Ciekawe

Powiększanie piersi – implanty a żel Aquafilling

Wiele kobiet, które marzą o korekcji biustu, ma spore obawy przed skorzystaniem z usług chirurga plastycznego. Zabieg operacyjny przywodzi często na myśl negatywne skojarzenia i wywołuje strach, również przed powikłaniami. Aquafilling Bodyline to raczej małoinwazyjna metoda, której efekty są wręcz zaskakujące.

Aquafilling Bodyline a wszczepianie implantów

Aquafilling Bodyline to sposób, pozwalający zmodyfikować kształt i wielkość piersi bez konieczności wykonywania poważnej operacji w pełnej narkozie. Technika ta opiera się na zastosowaniu żelu, który składa się głównie z soli fizjologicznej. Lekarz znieczula miejsce nakłuć, następnie dokonuje wprowadzenia igieł do tkanki miękkiej, pozwalając preparatowi na wypełnienie piersi. Jeśli chodzi o powiększanie biustu cena implantów nie przewyższa szczególnie ceny wstrzyknięcia Aquafilling Bodyline, jednak z wielu powodów warto rozważyć właśnie tę drugą opcję. Czas trwania tego zabiegu jest krótki, wszystko przebiega sprawnie, bez narażenia zdrowia, a pacjentka nie musi nawet pozostawać w klinice na noc. Co więcej – już kolejnego dnia może wrócić do normalnego, codziennego życia i zwyczajnie funkcjonować, a także samodzielnie dokonywać zmian opatrunków. Lepiej jednak w tym czasie zrezygnować z opalania i przeciążania się intensywnymi ćwiczeniami. Po paru dniach zauważalne są pierwsze, bardzo naturalne efekty działania Aquafilling Bodyline, które pozostają przez kilka następnych lat (nawet 10). Miejsca nakłuć, obrzęknięte lekko po zabiegu, ostatecznie całkowicie się goją. W przeciwieństwie do wszczepu implantów, Aquafilling Bodyline nie zostawia najmniejszych nawet śladów. Nie ma tu też problemu ze sztucznym efektem, jaki niejednokrotnie daje obce ciało umiejscowione w piersi.

Aquafilling Bodyline – powiększanie biustu cena

Jak wspominaliśmy wcześniej, cena zastosowania preparatu Aquafilling Bodyline nie jest jakoś wyjątkowo niska. Po zapoznaniu się z ofertami kilkunastu klinik medycyny estetycznej, które zamieszczone są w sieci, nietrudno zauważyć, że kwoty te mogą wynosić od mniej więcej 6000 do 16000 zł. Skąd taka rozbieżność? Zwykle jest to po prostu kwestia tego, ile preparatu będzie wykorzystane w przypadku konkretnej pacjentki. Jeśli zabieg ma polegać na niewielkim skorygowaniu jednej piersi, kwota będzie nieporównanie niższa, niż w momencie, gdy klientka oczekuje powiększenia biustu o dwa rozmiary (tyle maksymalnie można uzyskać metodą Aquafilling Bodyline).

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://lipoline.pl/aquafilling-bodyline/