Dom i Wnętrze

Potraktuj meblowanie jako fajne wyzwanie!

Bright library living room interior with decorations, potted plants and burgundy armchair

Wokół nas tyle szarości, także w sensie metaforycznym. Tymczasem ta prawdziwa, plastyczna szarość paradoksalnie okazuje się interesująca i wypełnia dzisiejsze aranżacje wnętrzarskie oraz ogrodowe. Meblując swój kawałek świata, odkryjemy wiele ciekawych rzeczy. Odkryjemy nawet swój styl bycia, o którym zapomnieliśmy. Na przykład to, że dawniej fascynowała nas sztuka. Powrócimy do myśli o egzotycznych podróżach czy z innej perspektywy spojrzymy na swój codzienny grafik. Meblowanie mieszkania, domu, biura czy nawet jednego pomieszczenia doprowadzi nas wielokrotnie do odkrycia na nowo naszych potrzeb i marzeń. Meblowanie to fajne wyzwanie, któremu warto dać się ponieść!

Designerskie meble jako inspiracja

Meblowanie jako wyzwanie okaże się tym przyjemniejsze, kiedy do dyspozycji (i do inspiracji) mamy tak efektowne przedmioty jak designerskie meble, które prezentuje się tutaj: notodo.pl. Czysta rewelacja i inspiracja dla wszystkich tych, którzy poszukują czegoś niebanalnego a przy tym maksymalnie komfortowego i użytecznego do swoich wnętrz. Przekonajcie się sami!

Abstrakcja regałów nowoczesnych

Na pewno warto się zainspirować, podejmując wyzwanie aranżacyjne, regałami nowoczesnymi. Meble te w dużej mierze prezentują się jak konstrukcje artystyczne. Ich projekty opierają się m.in. na wiecznej sztuce abstrakcji, z jej upodobaniem do geometrii, redukcji i gładkości plastycznej. Takie regały nowoczesne wystarczy wypełnić równie atrakcyjną treścią, żeby stały się wyróżnikiem każdego wnętrza, w którym staną. Salonu, biura, sypialni, pokoju młodzieżowego, gabinetu, korytarza.

Wysoki połysk komód dekoracyjnych

Żeby ozdobić wnętrze w nowoczesnym i niebanalnym stylu, nie trzeba wcale wielu detali. Wystarczy jedna komoda w wysokim połysku, która stanie się dominantą aranżacyjną każdego pomieszczenia. Meble w wysokim połysku to najnowszy trend, którym można się inspirować, urządzając wnętrze z klasą i z pomysłem.