Dom i Wnętrze

Ogrodowy technorattan – leżanka ogrodowa

Eleganckie meble ogrodowe to podstawa udanego wypoczynku. Warto postawić na technorattan – leżanka ogrodowa wykonana z technorattanu jest jednym z najchętniej kupowanych elementów wystroju ogrodu czy na taras. Decydując się na meble technorattanowe możemy być pewni ich wysokiej jakości, jak również doskonałych parametrów technicznych.

Leżanka – technorattan odporny na zmienne warunki atmosferyczne

Nie bez przyczyny najchętniej wybieranym meblem do ogrodów jest leżanka technorattan. Materiał z którego jest ona wykonana jest doskonale znany polskim klientom – dzisiaj jednak producenci proponują go w odświeżonej odsłonie. Nowoczesny technorattan to plecionka syntetyczna, która do złudzenia przypomina naturalny rotang. Plecionka posiada nieporowatą strukturę – nie chłonie ona brudu, wilgoci, jest zabezpieczona przed ścieraniem. Czyszczenie takiej powierzchni nie sprawi problemu. Chcąc podnieść estetykę otoczenia ogrodu czy tarasy wybierz mebel taki jak leżanka – technorattan z którego jest ona wykonana przez długi czas nie straci koloru, gdyż materiał ten nie jest podatny na działaniem promieniowania UV.

Konstrukcja leżanki ogrodowej oparta jest na aluminiowym stelażu – elementy aluminiowe malowane są proszkowo. Oznacza to, że stelaż zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Stelaż nie odkształca się, nie koślawi.

Wygodna leżanka – technorattan w ogrodzie

Leżanka technorattanowa ma wiele zalet – poza wysoką trwałością użytkownik może regulować kąt ustawienia zagłówka. Dzięki temu możliwe jest wygodne czytanie czy leżenie i opalanie się. Wiele dostępnych modeli posiada podłokietniki oraz niewielkie kółka pozwalające na wygodne przesuwanie. Leżanka technorattanowa świetnie sprawdzi się w ogrodzie, na balkonie, na tarasie czy w strefach SPA.