Dom i Wnętrze

Odkryj przyjemność w codziennych obowiązkach

Garnki mają ogromny wpływ na jakość przyrządzanych potraw oraz wygodę codziennej pracy w kuchni. Aby gotowanie przestało być nudną koniecznością, warto zadbać o odpowiednie wyposażenie! Jakie garnki pozwolą Ci przekuć obowiązek w przyjemność? Sprawdź nasze propozycje!

Bez przypaleń i kłopotliwego czyszczenia

Każdemu z nas, nawet największemu mistrzowi kulinarnego fachu czasami powinie się noga i zamiast delektowania się pysznym daniem, musimy skrobać z patelni zwęglone resztki. Wymieniając klasyczne garnki i patelnie na nowoczesne naczynia pokryte powłoką non-stick, raz na zawsze żegnasz się z przywierającymi do dna naczyń potrawami. Podczas wizyty w sklepie zwróć uwagę na rodzaj powłoki. Unikaj patelni pokrytych niegdyś popularnym teflonem zawierającym w swoim składzie sztuczne substancje, które mogą szkodzić naszemu zdrowiu. Dużo lepiej niż chemiczny teflon sprawdzi się ceramika – naturalna substancja wykazująca bardzo dobre właściwości, a dodatkowo wolna od jakichkolwiek niepożądanych składników.

Wielozadaniowe zestawy garnków ze stali nierdzewnej

Kuchenne wyposażenie zajmuje wiele cennego miejsca. Jeśli z szafek wysypują Ci się garnki i patelnie z różnych kompletów, naczynia żaroodporne i urządzenia do gotowania na parze, najwyższa pora zrobić porządek! Aby przygotować pyszne i ciekawe dania, nie potrzebujesz tysiąca akcesoriów i naczyń. Wystarczy, że zaopatrzysz się w jeden z zestawów garnków ze stali nierdzewnej dobrej jakości. Naszą uwagę przykuła oferta sklepu gerlach.pl. W kolekcji renomowanego producenta znajdziesz wysokiej jakości stalowe naczynia oznaczone symbolem 18/10. Znak wytłoczony na dnie garnka lub nadrukowany na opakowaniu oznacza, że w stopie stali znajduje się 18% chromu oraz 10% niklu.  Tego typu garnki i patelnie możesz zapiekać w piekarniku oraz myć w zmywarce. Do zestawów dołączone są praktyczne nakładki do gotowania na parze, dzięki czemu zajmujący dużo miejsca, kosztowny parowar nie jest Ci do niczego potrzebny.