Ciekawe

Nowe zadania groomera

Nowe zadania groomera

W czasach, w których opiekunowie nie muszą się już wstydzić przywiązania do swoich psów, coraz częściej zwraca się uwagę na to, że opieka nad nimi bywa zróżnicowana. Podczas gdy jedne rasy wymagają przede wszystkim troski o swoje zdrowie, inne muszą być tresowane z dużą starannością, aby ich wolny duch i niezależność nie stały się zagrożeniem dla ich otoczenia.

O opiece nad psami wiemy coraz więcej, a co za tym idzie, coraz rzadziej dziwimy się, że w przypadku niektórych ras zabiegi pielęgnacyjne to nie wyraz dobrej woli, aby obowiązek ich właścicieli. Okazuje się więc, że groomer w Krakowie ma dziś znacznie więcej pracy niż miało to miejsce choćby przed kilku laty.

Wcale nie tak dawno psi fryzjer z Krakowa zajmował się przede wszystkim przygotowywaniem psich piękności na wystawy. Dziś lista zadań, jakie ma do wykonania, jest znacznie dłuższa i obejmuje choćby kąpanie psów, przycinanie im sierści, a nawet obcinanie pazurów. Groomer jest też prawdziwym wybawieniem dla opiekunów, którzy dopiero uczą się wykonywania tych czynności.

https://beesafe.pl/porady/sprzedaz-samochodu-wspolwlascicielowi/ https://e-halina.pl/czy-jacuzzi-w-ogrodzie-to-dobry-pomysl/ Białe meblościanki