Ciekawe

Najpopularniejsze modele wanien prostokątnych

Prostokątne wanny wolnostojące idealnie wpasowują się przede wszystkim w stylizację minimalistycznego wnętrza. Pamiętać należy również i o tym, że część z nich bez żadnego większego problemu mogą służyć także jako wanny przyścienne.

Dlaczego warto inwestować w wanny prostokątne?

Prostokątne wanny wolnostojące charakteryzują się prostotą, skromnym wzornictwem i niewygórowanymi cenami, dlatego też w dzisiejszych czasach tak wiele osób korzysta z ich dobrodziejstwa. Elegancką wannę akrylową można kupić już za niecałe 3400zł, co wydaje się naprawdę bardzo rozsądną ceną i wspaniałą inwestycją na lata. Godne polecenia są przede wszystkim te wanny prostokątne, które wzmocnione są specjalnym włóknem szklanym. W Polsce bardzo modne są przede wszystkim geometryczne kształtem wanny prostokątne, które zwężają się ku dołowi tworząc trapez. Wanna tego typu jest bardzo pojemna i co najważniejsze doskonale sprawdzi się nie tylko w nowoczesnych, ale również w klasycznych wnętrzach.

Asymetryczne kształty

Wanny o asymetrycznych kształtach doskonale pasują do aranżacji przestrzeni łazienkowych w wielu różnorodnych stylach. Osoby, które poszukują oryginalnej wanny do bardziej wysublimowanych wnętrz, powinny zainteresować się przede wszystkim produktami w stylu retro, które po dłuższej przerwie ponownie powracają do mody. W dzisiejszych czasach bardzo dobrze sprzedają się między innymi wanny retro w oplocie gotyckim, które wykonane są w całości z wysokiej jakości poliestru o bardzo dużej grubości. Ozdobne nóżki z dekoracyjnym oplotem są prawdziwym dziełem kowalstwa artystycznego i zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dużym zainteresowaniem cieszą się także wanny w stylu retro, w których to nóżki są niczym innym jak odlewem z mosiądzu w kształcie lwich łapek. Wanny tego typu dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można je dopasować do bardzo wielu aranżacji wnętrz. Standardowa wanna (w kolorze białym) to wydatek rzędu ok. 3900zł.

Marmurowa wanna

W dzisiejszych czasach wspaniałą propozycją może okazać się także elegancka wanna prostokątna wykonana z lanego marmuru, czyli specjalnego konglomeratu dolomitowego, który dostępny jest w kolorze ciemno grafitowym. Godne polecenia są przede wszystkim modele luksusowe, które posiadają piękne nóżki mosiężne. Wanny marmurowe można kupić już od 3000zł, ale trzeba liczyć się również z koniecznością dokupienia syfonu i wspomnianych wcześniej nóżek, które jak łatwo się domyśleć mogą kosztować całkiem sporo.

Więcej informacji znajdziesz na stronie 1lazienka.pl/category/wanny-prostokatne.

https://dowiedz-sie.com.pl/przemyslowa-rewolucja-we-wnetrzach-sekrety-stylu-loftowego/ https://beesafe.pl/porady/psychotesty-dla-kierowcow/ zobacz wiecje