Dom i Wnętrze

Krzesła technorattanowe na taras – warto?

Szukając mebli na taras, nie sposób nie zauważyć, jakie modele cieszą się największą popularnością w sklepach z wyposażeniem dedykowanym zewnętrznym przestrzeniom – technorattanowe! Mimo tego, że moda na plecione z syntetycznego tworzywa meble trwa już od kilku lat, zainteresowanie tego typu produktami nie maleje. Wręcz przeciwnie – z każdym kolejnym sezonem przybywa sympatyków krzeseł, stolików i huśtawek z syntetycznego materiału. Czy warto wymienić wysłużony komplet na krzesła technorattanowe na taras? Sprawdź!

Solidne rozwiązania dla wymagających

Meble z technorattanu cenione są przede wszystkim za swoją trwałość. Wysokiej jakości technorattan wykazuje ponadprzeciętną odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki zewnętrzne – promieniowanie UV, skrajne temperatury oraz wodę. Wyplatane z technorattanu meble mogą spędzić na zewnątrz całą zimę bez konieczności stosowania wcześniej zabiegów impregnacyjnych. Co ważne, zwarte i nieporowate włókna technorattanu nie chłoną wody ani zanieczyszczeń, dzięki czemu wyjątkowo łatwo utrzymać meble (nawet białe) w nienagannej czystości.

Krzesła technorattanowe na taras stylową ozdobą

Na wysokiej funkcjonalności walory mebli z technorattanu się nie kończą. W parze z wytrzymałością i komfortem użytkowania idzie estetyka. Huśtawki, stoliki, kanapy i krzesła technorattanowe na taras są stylową ozdobą, która dopełnia ogrodowej kompozycji. Czołowe marki z wyposażeniem outdoorowym oferują swoim klientom szeroki wybór różnorodnych modeli dostępnych w kilku wersjach kolorystycznych. Dzięki mnogości dostępnych wariantów znalezienie kompletu harmonijnie wtapiającego się w daną aranżację nie stanowi najmniejszego problemu.

atedralstudios.org tromor.com.pl zobacz wiecje