Ciekawe

Jakie atrakcje weselne wybrać?

Dzień ślubu i wesela to jeden z ważniejszych momentów w naszym życiu, dlatego nie tylko chcemy dobrze wyglądać, ale zależy nam na tym, żeby zaproszeni gości dobrze się bawili. Ważną rzeczą jest wybór atrakcji weselnych, które umilą czas gościom. Jakie wybrać?

Zdjęcia z fotobudki

Jedną z popularniejszych atrakcji na weselach jest obecnie fotobudka Śląsk, to bardzo ciekawe rozwiązanie. Zgromadzeni goście mogą zrobić sobie zdjęcia z Parą Młodą. Zazwyczaj fotobudka śląsk jest wynajmowana na godziny, także można ustalić z firmą, ile czasu urządzenie będzie na sali weselnej. Niestety taka atrakcja nie jest tania, bo za jej wypożyczenie wraz z asystentem, trzeba zapłacić około 1200 złotych. Oczywiście fotobudka śląska to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ goście mogą zabrać ze sobą pamiątkowe zdjęcia od razu do domu. To doskonała pamiątka z imprezy. Zdjęcia robione w fotobudce śląsk mogą umilić czas, co jest ważnie ponieważ przyjęcie weselne zazwyczaj trwa bardzo długo.

Fajerwerki

Oprócz fotobudki śląsk bardzo ciekawym pomysłem są fajerwerki, które stanowią naprawdę bardzo spektakularną atrakcję. Oczywiście wcześniej trzeba zadbać o to, aby sąsiedzi zamieszkujący domy zlokalizowane blisko domu weselnego wyrazili na to zgodę. Pokaz fajerwerków to bardzo ciekawa atrakcja, która z pewnością spodoba się większości zgromadzonych gości. Wybierając firmę, która zrealizuje taki pomysł, trzeba mieć na uwadze ich doświadczenie, zasady bezpieczeństwa oraz materiały, jakie zostaną użyte do zrealizowania pokazu. Pamiętajmy, aby nie decydować się na taką współprace w ciemno, najlepiej wybrać firmę z polecenia, która zrealizowała takie przedsięwzięcie na przykład naszym znajomym.

Pokaz barmański

Innym pomysłem jest pokaz barmański, który również cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Wynajęcie firmy, która będzie przygotowywać drinki i wykona dla nas spektakularny pokaz robienia takich napojów, to dobra opcja. Taka atrakcja z pewnością również przyciągnie wiele osób. W tym wypadku również najważniejsze jest to, aby trafić na dobrą firmę, nie warto decydować się na współpracę w ciemno.

Bańki mydlane

Coraz częściej na weselach wykorzystuje się również motyw baniek mydlanych, bo bardzo ładnie wygląda na zdjęciach. Maszynę do robienia baniek mydlanych można uruchomić na przykład jak Para Młoda wychodzi z kościoła, wówczas zdjęcia będą ciekawsze, będą ciekawie się prezentować. To także duża atrakcja dla najmłodszych, którzy z pewnością ucieszą się widząc bańki mydlane.

Atrakcje weselne powinny być dopasowane do gości, choć pamiętajmy, że nie wszystkim będziemy w stanie dogodzić.