Zdrowie i Uroda

Dlaczego metoda żelowa zdobienia paznokci z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością?

Świetnie wystylizowane paznokcie są jednym ze sposobów przedstawicielek płci pięknej na to, by mogły one poczuć się wyjątkowo. Jak wiadomo obecnie kobiety mogą wybrać jedną z kilku metod, by ich paznokcie prezentowały się pięknie. Dlaczego panie powinny wybrać metodę żelową zdobienia paznokci?

Co sprawia, że metoda żelowa zdobienia paznokci cieszy się coraz większym zainteresowaniem?

Omawiana metoda jest w stanie przede wszystkim pomóc w uzyskaniu praktycznie dowolnego kształtu czy wzoru paznokci. Koniecznie trzeba również zaznaczyć, że paznokcie żelowe wytrzymują od dwóch tygodni do nawet miesiąca. Ponadto metoda ta oferuje kobietom zdecydowanie więcej możliwości w porównaniu do hybrydowej.

Przedstawicielki płci pięknej, które zdecydują się na metodę żelową zdobienia paznokci uzyskają bardzo silne paznokcie. Kolejnym atutem tego rozwiązania jest otrzymanie fantazyjnych wzorów na paznokciach, co prezentuje się nie tylko ładnie, ale również estetycznie.

Trwałość paznokci żelowych

Jak zostało wspomniane wcześniej metoda żelowa zdobienia paznokci pozwala na utrzymanie się paznokci żelowych od 2 do nawet 4 tygodni. Czas oczywiście uzależniony jest zarówno od trybu życia kobiety, jak i tempa wzrostu paznokci. Koniecznie należy zaznaczyć, że żel zdecydowanie najlepiej będzie trzymał się na mocnych i zadbanych płytkach. Paznokcie bowiem odrastają i konieczna jest ich systematyczne uzupełnianie.

Paznokcie żelowe są przede wszystkim odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Przedstawicielki płci pięknej, które w pewnym momencie podejmą decyzję o ich zdjęciu, nie powinny robić tego same. Wystarczy co prawda tylko odpowiednie spiłowanie płytki, jednak trzeba to zrobić w umiejętny sposób. Wykonanie tego w nieprawidłowy sposób może doprowadzić do uszkodzenia naturalnej struktury paznokcia. Rekomendowane jest zatem wybieranie sprawdzonych salonów.

Warto zdecydować się na paznokcie żelowe czy hybrydowe?

Metoda żelowa jest co prawda trudniejsza w porównaniu do hybrydowej, dlatego nie jest łatwe wykonanie jej samodzielnie. Koniecznie trzeba jednak podkreślić, że daje ona znacznie lepsze rezultaty, a także wytrzymuje zdecydowanie dłużej. Ponadto w przypadku metody żelowej po dwóch tygodniach kobieta może bez problemu podjąć decyzję o uzupełnieniu materiału zdobniczego na paznokciach. Panie posiadające hybrydy muszą nie tylko ściągnąć manicure, ale również zacząć wszystko od samego początku.

Oczywiście przewagą metody hybrydowej jest fakt, że przedstawicielkom płci pięknej będzie ją łatwiej wykonać w domowych warunkach. Rozwiązanie jest tańsze, jednak stylizacja trwa zdecydowanie krócej.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: metoda żelowa zdobienia paznokci – nailscompany.eu.

zobacz kst.org et.com.pl