Ciekawe

Atrakcje-rewelacje, czyli wypad do parku linowego

Atrakcyjny weekend? Pełen rewelacji, które uwiecznimy na zdjęciach i do których będziemy powracać w pamięci? Jak go sobie zorganizować? Polecamy wypad do parku linowego. Do takiego, w którym dba się bezpieczeństwo, o wspaniały klimat i otoczenie, no i oczywiście gwarantuje się niezwykłe atrakcje. Gdzie takie miejsce znaleźć? Gdzie znajdziemy najlepsze atrakcje-rewelacje?

Park Linowy w Jachrance

Jeśli park linowy, który spełnia najwyższe standardy, to na pewno ten w Jachrance: parklinowyjachranka.pl. Piękne miejsce, piękne przeżycia, doskonale przygotowane trasy, które spodobają się także najmłodszym. Pomysłowe przeszkody, których pokonywanie okaże się wielką atrakcją. Mnóstwo zabawy, która zbliży rodzinę czy grupkę przyjaciół. W Jachrance zorganizujemy też wypad integracyjny, urodziny dziecka czy wycieczkę szkolną. To miejsce inspiruje na wiele sposobów. Park Linowy w Jachrance oferuje cztery rodzaje tras: Maluch, Junior, Standard, Trudna. Na uwagę zasługuje m.in. zjazd na bloczku po linie wchodzący w skład Trasy Trudnej.

Zabawa, która zbliża i poprawia nastrój

Park Linowy w Jachrance to radość bez granic, aktywność fizyczna sprzyjająca dbaniu o zdrowie i dobrą kondycję, bliskość powstająca podczas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. To adrenalina i endorfiny. To zdecydowanie coś więcej niż zwykła zabawa! To zabawa, która ma pozytywny wpływ na zdrowie, na ogólną kondycję (także psychiczną), na relacje międzyludzkie, na poczucie szczęścia. Przecież ruch jest podstawą wszystkiego i dlatego powinno go być w naszym życiu jak najwięcej. Być w ruchu, to być zdrowym i zadowolonym z życia. Taka dynamika okazuje się cudowna. Kiedy odkryjemy jak prosto ją osiągnąć, zechcemy powtarzać te doświadczenia w nieskończoność. Dlatego też do Parku Linowego w Jachrance wrócimy niejeden raz.